راهنمای خرید

از این که وب سایت آثار برتر را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.online-shop

بازدید کننده گرامی این جا یک سایت کتاب فروشی نیست، هدف اول و غیر انتفاعی ما معرفی بهترین ها در میان انبوه آثار است، در عین حال امکان خرید هم دارید. ما با هر سفارش کتاب مورد نظر شما را از انتشارات و مراکز پخش کتاب تهیه می کنیم، به همین دلیل قیمت های درج شده در سایت از قیمت پشت جلد کتاب ها بیشتر است. حتما قبل از خرید نکات زیر را با دقت بخوانید. مسئولیت بی توجهی به نکات زیر بر عهده شماست.

(۱)    قیمت کتاب ها:

در صورتی که قیمت کتاب در چاپ جدید آن تغییر کرده باشد، ما به تفاوت قیمت پس از پرداخت وجه به خریدار اعلام می گردد.

در کتاب های چاپ قدیم (۲ سال و بیشتر) قیمت درج شده در سایت از قیمت پشت جلد به دلیل هزینه انبار بیشتر است.

(۲)    نحوه تحویل سفارش:

در صورت عدم چاپ مجدد کتاب و موجود نبودن آن در بازار نشر، پس از استعلام از مراکز فروش و ناشر در صورتی که کتاب یافت نشد به منظور گسترش فرهنگ کتاب خوانی در تمام کشور و همچنین نیاز متقاضی پس از تهیه کتاب درخواستی از کتابخانه ها یک نسخه کپی (توجه شود فقط یک نسخه) از کتاب مورد نظر تهیه و صرفا برای آموزش و تحقیقات علمی طبق ماده پنجم قانون ترجمه و تکثیر کتب و نشریات و آثار صوتی در اختیار متقاضی قرار می گیرد. این کار فقط در مورد کتاب هایی قابل انجام است که از آخرین تاریخ نشر آن بیش از ده سال گذشته باشد و یا ناشری برای آن وجود نداشته باشد. گفتنی است وب سایت آثار برتر از هیچ کدام از کتابها نسخه ای تکثیر نکرده است و این کار فقط با درخواست متقاضی انجام می پذیرد. هزینه دریافت شده فقط شامل تهیه کپی کتاب، صحافی (به صورت سیمی) و ارسال آن می شود و فعالیت وب سایت در این قسمت هیچ گونه جنبه انتفاعی ندارد (قیمت تمام کتاب ها با احتساب هزینه کپی و صحافی درج شده است).

(۳)    مدت ارسال:

ارسال سفارش چهار تا هفت روز کاری به طول می انجامد (روز پنج شنبه روز کاری محسوب نمی شود).

(۴) شیوه ارسال:

الف) ارسال با پیک موتوری فقط برای استان تهران از طریق سیستم حمل و نقل اسنپ باکس. هزینه این ارسال در هنگام تحویل سفارش به مشتری انجام می گیرد.

ب) ارسال با پست سفارشی برای تهران و شهرستان. توجه داشته باشید هزینه برگشت خوردن بسته سفارشی به عهده خریدار است.

پ) ارسال کتاب ها بیش از ۱۰ جلد جهت کاهش هزینه خریداران از طریق پایانه باربری سیر و سفر انجام می پذیرد. هزینه این نوع ارسال در مقصد پرداخت می شود و محل تحویل آن پایانه های باربری سیر و سفر در شهرستان مورد نظر است (در شهرستان های کوچک ممکن است پایانه باربری در استان شهر مورد نظر باشد).

(5) راهنمای خرید:

کلیک بر روی دکمه خرید مشاهده سبد خرید ثبت سفارش تکمیل فرم خرید نهایی کردن خرید پرداخت سفارش بازگشت دوباره به سایت و دریافت یوزر و پسورد جهت پیگیری سفارش

این جا یک سایت کتاب فروشی نیست.

هدف اول و غیر انتفاعی ما معرفی بهترین ها در میان انبوه آثار است.
در عین حال امکان خرید هم دارید.

×
تمام حقوق برای وب سايت آثار برتر محفوظ است. © 1387 - ۱۴۰۳
پياده سازی قالب توسط شرکت پرتونگار