درباره آثار برتر

آثار برتر در سایه اعتقاد به این گفته به وجود آمده است که « هر اثری ارزش خواندن ندارد، پس باید به گزینش آثار برتر دست زد. » اما انتخاب آثار برتر به تجربه، دانش، و مشاوره نیاز دارد. افتخار می کنیم که از سال ۱۳۸۷ بدون هیچ گونه وابستگی مالی به نهاد های دولتی و غیر دولتی و با هدف اطلاع رسانی می‌کوشیم با همکاری عده‌ای از استادان مطالعات اسلام و ایران با نظارت آقای دکتر سعید عدالت نژاد در میان انبوه مقالات، کتابها و گزارشها برترین‌ها را به شما به صورت غیر انتفاعی معرفی کنیم. ملاکهای ما در انتخاب این آثار، ملاکهای استاندارد علمی کتابها و مقالات در مراکز علمی جهان، شامل ارائه مستندات و شواهد کافی برای ادعا، نوآوری، و ارتقای سطح دانش در رشته‌های مذکور است.

هر اثری ارزش خواندن ندارد

عمر آدمی محدود است

پس باید به گزینش آثار برتر دست زد

به مخاطبان خود پیشنهاد می‌کنیم به جای جستجو در کتابخانه‌ها و شبکه‌های اطلاع‌رسانی ابتدا به همۀ آثار برگزیدۀ فهرست‌شده در این جا در موضوع و رشتۀ تحصیلی خود مراجعه کنند؛ زیرا منبع‌شناسی و نگاه انتقادی به منابع یکی از ابزارهای کلیدی برای هر محقق است.

شما پس از انتخاب کتاب و مقاله‌های معرفی‌شده می‌توانید از ما درخواست کنید. ما طی یک هفته به شما پاسخ می‌دهیم که آیا توان ارسال درخواست را داریم یا خیر.

شما هم می‌توانید در انتخاب آثار برتر به ما کمک کنید. پیشنهاد شما پس از تصویب شورای علمی در معرض استفاده کاربران قرار خواهد گرفت.
مؤلفان نیز می‌توانند نشر الکترونیکی آثار خود را به ما بسپارند تا در صورت تصویب، مطابق فروش آن از مزایای حق‌التالیف برخودار شوند.

هر هفته تعداد آثار برتر در این سایت افزوده می‌شود. مشاوران آثار برتر به طور محدود آمادگی دارند در ارائه مشاوره به شما در طرح پایان نامه‌های کارشناسی ارشد، دکتری، و پروژه‌های تحقیقاتی کمک کنند.

علاوه بر معرفی آثار برتر می‌کوشیم مراکز و کلاسهای آموزشی برتر و فرصت‌های برتر شامل فرصت‌های مطالعاتی، موقعیت‌های شغلی، بورسیه‌های تحصیلی، کنفرانس‌ها و فراخوان مقالات مجله‌های معتبر در قلمرو مطالعات اسلام و ایران در سراسر جهان را به شما معرفی کنیم. دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، مجلات معتبر می‌توانند کلاسها، کنفرانسها و فرصت‌های خود را به ما معرفی کنند. شایان ذکر است ما هیچ گونه ارتباطی با این مراکز نداریم و هدف فقط اطلاع رسانی است. مشاوران وب سایت به طور محدود آمادگی مشاوره در زمینه تهیه پروپوزال برای گرفتن این فرصت ها و ارائه مقالات به کنفرانس‌های خارجی را دارند. برای گرفتن وقت ملاقات با شماره تلفنهای سایت یا از طریق ایمیل تماس بگیرید.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول: دکتر سعید عدالت نژاد (⇐شرح حال)

این جا یک سایت کتاب فروشی نیست.

هدف اول و غیر انتفاعی ما معرفی بهترین ها در میان انبوه آثار است.
در عین حال امکان خرید هم دارید.

×
تمام حقوق برای وب سايت آثار برتر محفوظ است. © 1387 - ۱۴۰۳
پياده سازی قالب توسط شرکت پرتونگار